Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Mozarinu a bolesność żołądka

Witam. Po krótkiej przerwie od mozarinu musiałem znów do niego wrócić. I tutaj moje pytanie...od 3 dni go przyjmuję po 2 miesięcznej przerwie i boli mnie żołądek,czuje pieczenie,wzdęcia. Nie pamiętam,czy kiedyś na początku miałem takie objawy.... Czy to normalne,czy przejdzie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jak najbardziej mogą to być objawy niepożądane wynikające ze stosowania leku. Jeżeli są one przez Panią źle tolerowane prosze zgłosic się do lekarza w celu zmiany leku na inny o podobnym działaniu.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety