Stosowanie pasów wyszczuplających

Jestem młodym mężczyzną i jestem dość szczupły. Mam 185 cm wzrostu i ważę 75 kg. Czy mogę korzystać z takich urządzeń jak Abtronic i czy mogę dzięki temu nabrać masy?

Nie sądzę, żeby urządzenia tego typu mogły to zastąpić.

Witam , nie sądzę , masa powstaje dzięki kaloriom czyli najlepiej odpowiedniej diecie , reszta to ciężka praca na siłowni a abtronik traktowałbym jako uzupełnienie , swego rodzaju masaż.

Witam,

Masy mięśniowej może Pan nabrać dzięki ćwiczeniom na siłowni oraz dzięki odpowiedniej diecie. Różnego typu urządzenia mogą pomóc wymodelować ciało ale nie zwiekszą masy mięśniowej.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk