Dieta dla mężczyzny o niskiej wadze i wysokim wzroście

Witam wszystkich! Otóż moim problemem jest niska waga.Mam 18 lat, 180 cm wzrostu i ważę 61 kg.Bardzo chciałbym nabrać masy mięśniowej przez co zwiększyć też swoją samoocenę. Dlatego też myślałem o odpowiedniej diecie oraz suplementach diety(białko, węglowodany) i ćwiczeniach z hantlami.Może dzięki temu udało by mi się przytyć i nabrać męskiej sylwetki.Byłbym bardzo wdzięczny za fachową pomoc.

Witam,

połączenie odpowiedniej diety bogatej w białko (najlepiej z nabiału, jaj i mięsa, a nie z odżywek) + ćwiczenia siłowe przyniosą najlepszy efekt.
Taka dieta jest jednak dość trudna do samodzielnego ustalenia, więc radziłabym skonsultować się z dietetykiem.

Pozdrawiam
http://food-diet.pl/