Stosowanie Tetralysal a wzdęcia

Zażywam już 5 tydzień Tetralysal na trądzik. Przez cały okres zażywania leku mam nieprzyjemne wzdęcia i gazy.Trądzik nie ustępuje a wręcz między 2-4 tygodniem się nasilił. Czy warto kontynuować kuracje i czy efekty uboczne są normalne? Mam 18 lat.

Tak w pierwszym etapie leczenia trądziku skóra się oczyszcza i nasila się chwilowo trądzik , warto do leczenia dołączyć zabiegi peelingów medycznych.lekarz dobierze odpowiedni rodzaj i stężenie preparatu do rodzaju trądziku.