Strzelanie w kolanach u 6-latka

WITAM OD JAKIEGOŚ CZASU ZAUWAŻYŁAM U SWOJEGO 6LETNIEGO SYNKA,ŻE PODCZAS KLĘKANIA STRASZNIE STRZELA MU W KOLANKACH ,NA PYTANIE CZY GO BOLĄ KOLANKA ODPOWIADA ŻE NIE .PROSZĘ MI NAPISAĆ CZY TO COŚ GROZNEGO CZY Z WIEKIEM MU PRZEJDZIE .Z GÓRY DZIĘKUJE

Witam. Objaw nie jest groźny i świadczy o gromadzeniu się w stawach pęcherzyków powietrza. Nie jest to jednak związane z żadną jednostką chorobową. Nie ma powodów do niepokoju.