Stwierdzenie ciąży przez lekarza a wystąpienie krwawienia miesięcznego

Witam, miesiąc temu spóźniała mi się miesiączka dwa tygodnie, zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. W tym miesiącu miałam podobny problem, 12.01 miałam dostać okresu i znowu go nie było więc poszłam do ginekologa. Dowiedziałam się tylko tyle, że jestem w ciąży i jest to około 6 tydzień. W nocy (w ten sam dzień w który wróciłam od ginekologa) dostałam takiego krwawienia jak zazwyczaj podczas okresu. Do ginekologa mam się zgłosić za tydzień, czego mogę się spodziewać z jego ust?

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno powiedzieć. Możliwe jest zarówno poronienie jak i ze wszystko jest ok.