Stwierdzenie grzybicy skórnej u 2-latka

Witam mam takie pytanko.... Byłam z 2 letnim synem 3,5 tygodnia temu u lekarza rodzinnego bo wyszla mu taka plama przy klatce piersiowej i 2 mniejsze na ramieniu.... lekarz rodzinny stwierdził grzybicę (masc ktora przypisal nic nie pomogla wiec po tygodniu poszlismy do dermatologa. zdjecie: http://zapodaj.net/3b2421fb083cb.jpg.html Dermatologa odwiedziliśmy 2 tyg temu stwierdził łojotokowe zapalenie skóry... Maść którą przypisał pomogła na chwilę tamte plamki zeszły ale zamiast tego pojawiło m

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis jest nie skończony. Jeżeli pojawiło się coś nowego lub w innym miejscu na skórze to proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa lub lekarza rodzinnego.