Stymulator bólu a operacja kręgosłupa

chcialabym zapytac czy to znow jest do operacji ? Mam wszczepoiony stymulator bolu . Przeszlam 2 operacje kregoslupa ledzwiowegow tomografi obecnej wyszlo mi ze mam poszerzeony maksymalnie do 2 cm wymiar przednio-tylny worka oponowego na tych poziomach L4 L5. Na poziomie L5S1pomiedzy wiezadlem podluznym tylnym i workiem oponowym obecne sa tkanki tluszczowo-wlokniste o wym przednio-tylnym do 1cm. Obnizone krazki m/k L4/5 i L5/S1 Na poziomie L4/5jest nietypowe zwapnienie po pr-wej stronie krazka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany jakie opisywane są w badaniu są z pewnością wskazaniem do podjęcia ponownego leczenia operacyjnego. W celu ustalenia szczegółów sugerowałbym skonsultować się z neurochirurgiem.