Sucha i swędząca skóra na stopie

mam na stopie sucha skore bardzo swedzi gdy drapie robia sie rany ktore pozniej sie goja i sytacja sie powtarza co robic? nie jestem ubezpieczony wiec nie mam swojego lekarza

Małgorzata Panek

Powinien udać się Pan do dermatologa.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem. Bez oceny zmian skórnych trudno jest stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną takich dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje wa takim razie udać się prywatnie.