Suche i łuszczące się usta u 4-latki

Panie doktorze,moje dziecko ma od maja suche,z łuszczącą sie skórą usta...przez miesiąc czasu miała równiez zajady...zajady zniknely,problem ust pozostal.używam pomadki specjalne z witamina a e ,wazelina natluszczam.poprawa jest na moment...nie wiem co mam robic?dlaczego ma takie usta?corka ma 4 lata.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać podstawowe badania krwi, żeby wykluczyć niedobory pierwiastków np. żelaza. Jeżeli wyniki będą prawidłowe, może Pani udać sie do dermatologa.
Pozdrawiam