Suchy, dławiący i mocny kaszel

Witam. Z powodu suchego dławiącego nocnego kaszlu z rannym odksztuszaniem flegmy oraz sporadycznie w ciągu dnia zrobiłam rtg płuc. Wynik sylwetka serca nie powiększona. Wzmożony rys. naczyniowy płuc. Szeroka, naczyniowa prawa wnęka płucna. Co to jest? Do pulmonologa idę za 10 dni. Póltora roku temu miałam też wzmożony rys. nacz. płuc przy obrzęku naczynioruchowym, ale dostałam sterydy i koniec leczenia, a do domu adrenalinę w razie W. Niestety ale palę papierosy. Proszę o szybką odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.