Suchy kaszel nasilający się w nocy u 5-latki

Witam.Moja trzyletnią Córkę męczy od 5 dni suchy kaszel,nasilający jest w nocy ,w dzień jest także ,ale mniej jak w nocy. Wizyta u lekarza nie stwierdziła zmian osłuchowych.Alergia po testach wykluczona.Pediatra stawia na refluks ,podaje jej gasrotuss baby,sinecod ,bioaron,niestety nie widzę by co kolowiek pomagało kaszel nie chce się łagodzić. Po 1 dawce gastrotussa ,kilka godzi później po zjedzeniu obiadu Córka zwymiotowała,dodam jeszcze ,że miewa częste bóla brzuszka.Co to może być ?

Milena Lubowicz

Rzeczywiście objawy mogą wskazywać na refluks, ale może to też być rozwijająca się dopiero infekcja. Konieczne do różnicowania jest zbadanie dziecka. Gdyby nie było poprawy, proszę ponownie udać się do pediatry.
Pozdrawiam