Swędzące zmiany u niemowlaka

witam mam apytanie odnosnie mojego synka 8 miesiecznego od 4 mies ma na policzkch i brodzie swedzace zmiany, z wymazu wyszlo ze na brodzie ma candida albicians i parapsilosi a na policzkach ma staphylococus auresu i (MRSA) i candida pasrapsilosi. Pytanie moje jak to leczyc i kad sie to wzielo u synka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie lakonicznego opisu trudno jest określić źródło zakażenia. W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie skojarzonego leczenia. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza.