Swędzenie nosa u 5-latki

Witam problem ze swędzeniem nosa u córki 5lat wyniki badan na alergię 30 param nic nie wykazały badanie przeciw gliscie nic nie wykazało igEcałk8,57IU\ml morfol w normie wymaz z nosa wyhod paciork zieleniące d. liczne oraz gronk koagulazoujemne d. liczne nie był dodany antybiotykogram więc pediatra stwierdził że dobierze tak lek aby zadziałał również na te paciorkowce igronkowce brała biodroxil 500 jednak po 4dniach wystąpiła biegunka po kilku dniach wróciło proszę o pomoc w tej sprwwie

Witam, jeśli medyczne przyczyny swędzenia zostały wykluczone, warto przyjrzeć sie czy nie jest to nerwowy odruch u dziecka. W tym celu moze Pani zgłosić sie do psychologa w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, która obejmuje pomocą wszystkie dzieci od 0 do 18 r. z.