Swędzenie środka ucha a wysypka

Moja siostra od 4 lat skarży się na dziwną przypadłość. Czuje, że w środku ucha cały czas ją swędzi. Była u laryngologa, który uznał że "uszy są czyste". Od 1,5 roku na całym ciele dostał wysypki, która w sezonie zimowym nasila się (nie swędzi, nie piecze). Dermatolog uznał że wysypka jest reakcją "obronną" organizmu na ten wirus. Do tej pory nikt nie może ustalić co to za wirus w organizmie. Bardzo proszę o pomoc!

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie pomóc. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z kolejnym dermatologiem lub laryngologiem.