Świąd narządów płciowych a infekcja grzybicza

Czy to powikłanie? On 4 dni występuje u mnie swędzenie narządów płciowych. Wystąpiły czasem białawe upławy. Najgorsze jednak było swędzenie. Czy to infekcja grzybicza? Zastosowałam 2 dni temu syrop Flumycon. i o dziwo już tak mocno nie swędzi. Może istotne będzie też ze 11 dni temu powinnam mieć okres. Oraz 2 tygodnie temu miałam zapalenie pęcherza.

Małgorzata Panek

Bez zbadania nie można powiedzieć czy to grzybica, ale Pani objawy na to wskazują. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wsazywac na infekcję grzybiczną, radziłabym skonsultowac się z ginekologiem, który zleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam