Świąd w obrębie oka a zapalenie rogówki

Od około 2 m-cy czuje mocne swędzenie w rogu oka zaraz przy kanaliku łzowym w prawym i lewym oku(w ubiegłym roku chorowałam na zapalenie rogówki), okulista podejrzewał iż jest to na tle alergicznym jednak krople zalecone nie wyleczyły tej dolegliwości, proszę o radę co w chwili obecnej powinnam zrobić udać się po raz kolejny do specjalisty?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję udać się ponownie do specjalisty, ponieważ nie mogąc przeprowadzić badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi.