Szanse na urodzenie zdrowego dziecka w wieku 45 lat

Witam. Mam 45 lat. Jestem zdrowa,regul.miesiączkuję .Maż jest ode mnie starszy ,ma 62 l, jest w doskonałej formie ,całe życie przy sporcie. Mamy syna -12 l.Bardzo pragnę mieć jeszcze dziecko, ta myśl nie daje mi spokoju,popadłam w depresję że mój czas minął. Biorąc pod uwagę mój wiek i męża czy mamy szanse na zdrowe dziecko.Czy obecne badania wczesno płodowe pozwalają określić czy dziecko urodzi się zdrowe?Proszę doświadczonego lekarza o odpowiedź,najchętniej takiego który prowadził takie ciąże.

duzo zalezy od kondycji psychicznej i losu Pani i dziecka.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza