Szybka erekcja i krótki stosunek

mam problem z erekcja przychodzi zbyt szybko nieraz moje pracie dobze nie nabieze otpowiedniego rozmiaru i jest juz koniec.Moj stosuneg z reguly jest krotki moze kilka razy byl troche duszy. Nie ma znaczenia czy byla dusza przerwa czu krutsza. Sama mysl na temat stosunku z opca kobieta wplywa moze jeszcze na szybsza erekcje.prosze o porade lekarska ewntualnie wizyte lub jakies leczenie.Prosze o otpowiedz dziekuje.

Erekcja to wzwód. Wygląda na to, że występuje u Pana wytrysk przy niepełnym wzwodzie.
Stan taki wymaga leczenia u lekarza seksuologa.
Proponuję wizytę u specjalisty w rejonie zamieszkania.
Leczenie jest zwykle skuteczne, ale nie jest krótkotrwałe, gdyż u Pana objaw jest utrwalony.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jak długo trwa przeciętny stosunek, czy podobny problem zbyt szybkiej ejakulacji zauważa Pan również podczas masturbacji i od jak dawna pojawia się problem, czy kiedyś Pańskie życie seksualne wyglądało inaczej.
Leczenie przedwczesnego wytrysku zazwyczaj jest bardzo skuteczne, kiedy opiera się o farmakoterapię (leki przepisuje lekarz seksuolog, urolog lub psychiatra, jeśli posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w leczeniu wytrysku przedwczesnego) oraz psychoterapię.
Zarówno wytrysk przedwczesny oraz zaburzenia erekcji (wspomina Pan, że często nie osiąga pełnej erekcji podczas zbliżenia) mogą być jednak powodowane również ogólnymi chorobami, np. urologicznymi, cukrzycą, nadciśnieniem itp. Polecam więc głębszą diagnozę. Być może problemy życia seksualnego są jedynie objawem i "skutkiem ubocznym" innych chorób.

Pozdrawiam!