Tomografia komputerowa łowy z powodu bólów głowy

Witam mam 30 lat rok tamu miałem robioną TK głowy z powodu bólów i zawrotów.Nic niepokojącego nie wyszło tylko drobne ok 6mm ognisko najpewniej naczyniopochodne w topografii corona radiata po prawej stronie.Czy ktoś może mi wytłumaczyć co to takiego i czy nie grozne.Dodam że nadal leczę się u neurologa na zawroty głowy drżenie ciała osłabienie i bóle głowy najczęściej kłujące z na całej głowie i z tyłu po prawej stronie.Lek. podejrzewa że to nerwicowe i dał skierowaniedo psychologa co robić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro neurolog wykluczył występowanie zmian w obrębie centralnego układu nerwowego jako przyczynę dolegliwości to należy mu zaufać . Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który zweryfikuje podejrzenia o psychogenne podłoże dolegliwości.