Trądzik od dwóch miesięcy

Witam! Mam 23 lata, jestem 5 miesięcy po porodzie. Od 2 miesięcy zmagam się z trądzikiem.Udałam się z tym problemem do dermatologa. Dermatolog widząc moją twarz przepisała maść EPIDUO. EPIDUO nie zadziałało. Następnym razem przepisała QCERA TETRALYSAL, ponieważ na mojej twarzy był stan zapalny. Antybiotyk biorę 2 tygodnie i nie widzę poprawy. Mam ogromny apetyt. Przytyłam przez 2 miesiące 5 kg. Miesiączkuję regularnie. Co robić? Morfologia mocz i TSH w normie. Podwyższony ASPAT i alat 2krotnie

Witam, trądzik nie wyleczy się w ciągu 2 miesięcy. W pierwszym etapie leczenia skóra się oczyszcza i jest pogorszenie stanu skóry.

Proszę dołączyć do kuracji zabiegi peelingów medycznych, lekarz po obejrzeniu stanu skóry dobierze odpowiedni rodzaj i można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny.