Trudności w realizacji planów i działań

dzien dobry.mam problem z natury psychologicznej.zawsze mam zamiar niektore rzeczy w zyciu zrobic np.nauka jezyka obcego.zaczynam cos i nigdy nie koncze bo np. sie zniechecam.czy to normalne?

Witam. Skoro odczuwa to pan jako swój problem, to nim jest. Być może wymaga to-zniechęcanie się pana - przyjrzenia się głębiej o co chodzi czym zajmuje się psychoterapia psychoanalityczna.
Magdalena Brabec

nie,to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza