Trzecie cięcie cesarskie a ryzyko

Witam ! Mam dwojke dzieci (4 i 3 lata) jestem po dwoch cc i chciałabym jeszcze jedno dzieciątko.Na zszyciu mam nie duza gulke nazywaja ja zrostem i czy to lepiej za wczasu usunac i jak wyglada usuwanie tego? Na czym polega? Czy 3 cesarka jakby mi sie zdarzylo zajsc w ciaze, czy jest ona w takim odstepie od drugiej nie grozna?

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy zabieg niesie ze sobą pewnego stopnia ryzyko. proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.