Twarde zgrubienia przy ranie po operacji usunięciu macicy z jajowodami

3 tyg. temu miałam usuniętą macicę z jajowodami ,rana goi sią dobrze tylko przy ranie są twarde zgrubienia , czy mogę je smarować kremem cepan i ogrzewać termoforem, te zgrubienia sa dosyć duże,, pod skórą, czy mogę dzwigąć do 2 kilogramów, czy nie zaszkodzę sobie tym.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. Co do dźwignia także nie ma problemu.