Tycie przy niedoczynności tarczycy u 20-latka

Witam mam 20 lat wzrost 188 cm waga jakieś dwa miesiące temu 170 kg i dalej tyje mam niedoczynność tarczycy biorę letrox 50 nie mam kondycji nie mogę biegać mam zawroty głowy osłabniecia i czasami mdlenia często za wysokie ciśnienie proszę o odpowiedz jak zwalczyć próbuje ale nie mogę nie daje rady nie dawno urodził mi się synek chcem dla niego żyć i chcem by miał tatę zdrowego ale jest mi naprawdę ciężko proszę o pomoc co mogę zrobić czy jakaś operacja wycięcia zełądka mi pomoże ? Co mogę zrobic

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

operacja żołądka pomoże Panu dojść do zalecanej wagi.
Proszę skonsultować się z lekarzem bariatrą, przy tak wysokim BMI mże Pan się ubiegać na zabieg w ramach NFZ.

Pozdrawiam

Witam Pana,

zanim zdecyduje się Pan na operację proszę udać się do dietetyka, który dobierze właściwą dietą dostosowaną do Pana potrzeb oraz choroby. Osobiście prowadzę wiele osób z niedoczynnością tarczycy i efekty odchudzania sa bardzo dobre.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk