Ucisk w głowie przy zmianie pozycji na leżącą

Prosze o szybka odpowiedz. Od jakiegoś czasu przy zmianie pozycji z siedzącej na leżącą na brzuchu po polozeniu się odczuwam ucisk w glowie wraz z oslabieniem sluchu przez ok 20 sek. Po tej chwili wszystko jest ok. W zeszłym roku miałam robione badanie EEG, które nic nie wykazalo i badanie neurologiczne, które wykazalo tylko skrzywienie kręgosłupa. boje się, ze mogę miec guza. Dodam, ze waze dość dużo ale nie wiem czy to istotne. Często mam tez zamroczenia i chwilowe 'nie ogarnianie'. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety podany opis jest nie wystarczający aby móc określić prawdopodobną przyczynę. Konieczne jest dokładne zebranie wywiadu oraz przeprowadzenie badanie lekarskiego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.