Ucisk w klatce piersiowej podczas kąpieli

Witam Mój problem polega na tym że jesli kąpię się przez dłuższy czas, obojetne czy na kapielisku, w wannie czy basenie, to czuje ucisk w klatce piersiowej. To nie jest jakieś bolesne, uczucie jakbym miała klatkę piersiową sklejoną taśmą klejącą na wydechu i nie mogę wtedy złapać głebszego oddechu. Z góry dziękuję za nakierowanie mnie co może być tego przyczyną.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu ciężko stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.