Uczucie bicia i kłucia pod lewą piersią

Witam,mam 19 lat i od dłuższego czasu mam problem nie wiem co to może być ,problem jest taki cos mi bije pod lewą piersią,nie kuje tylko bije czasami tez kuje ale to rzadko serce to raczej nie jest dodam jeszcze ze jestem mężczyzną,czasami bije bardziej czasami mniej,nwm co to jest proszę o pomoc to cos poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być nerwobóle, na tle stresowym. Proszę jednak udać się do lekarza, konieczne jest ekg aby wykluczyć arytmię. Po badaniu lekarz zdecyduje o konieczności innych badań.
pozdrawiam