Uczucie delikatnych kłuć w sercu

Witam , mam 18 lat od dluzszego czasu podejrzewam cos z moim sercem na przyklad siedze sobie spokojnie rozluzniony i odczuwam delikatne klucie na sercu nagle tetno strasznie przyspiesza , odczuwam dusznosc i robia mi sie gorace policzki... Takie objawy pojawiaja sie szczegolnie w stanach spoczynku.. Bardzo jest to uciazliwe. Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięc. proponuje udac się do lekarza rodzinnego,