Uczucie głębokiego smutku z powodu skończenia szkoły

Witam, mam prawie 20 lat. Całkiem niedawno popadłem w głęboki smutek, spowodowany tym że za niedługo muszę pożegnać się z moją klasą, ponieważ mamy ostatni rok nauki w technikum, a także zakochałem się w koleżance z klasy która ma chłopaka. Po wigilii klasowej doszło do mnie jak będzie mi ciężko rozstać się z klasą (a zwłaszcza z nią), zwłaszcza jak oglądałem filmik ze zdjęciami. Co mam robić ? bo przez to wszystko straciłem apetyt, dość późno zasypiam, nie koncentruję się i wybucham płaczem.

Witam,

mam wrażenie po przeczytaniu Pana opisu, że jest Pan bardzo wrażliwym i ciepłym mężczyzną. To co Pan teraz odczuwa to przeczuwanie rozstania i tego co ono przyniesie. Może się jednak zdarzyć, że gdy już dojdzie do tego momentu będzie Pan to przeżywał zupełnie inaczej, spokojniej. Być może do tego czasu wydarzy się w Pana życiu coś, co zmieni Pana perspektywę. Ważne by teraz skupił się Pan na jakiejś aktywności, np. sportowej lub z zakresu Pana zainteresowań. Być może zechce się Pan spotkać z kimś z poza technikum, by spędzić swój czas inaczej niż teraz.

Pozdrawiam
Ewa Czernik