Uczucie samotności i smutku

Mam dni kiedy czuje sie zle , jest mi smutno tak bez powodu bez wyraznej przyczyny jestem poirytowana ,latwo wybucham czuje sie zmeczona i nic mi sie nie chce nie mam natomiast niskiej samooceny po prostu czuje sie nieszczesliwa ,samotna nie mam tez niecheci tylko bardziej zobojetnienie . Nie trwa to dlugo moze zdarza sie ze 3 razy w miesiacu tyle ze wraca co jakis czas i jest to po prostu meczace . Pare razy myslalam by isc do specjalisty ale ze mijalo to nie uwazalam tego za konieczne

Dzień dobry,

Może jednak warto udać się do specjalisty na konsultację ?
Jeżeli jednak zmieni Pani zdanie, to proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę (pracującego w nurcie psychodynamicznym).

Proszę przyjrzeć się temu, w jakich sytuacjach pojawia się to zobojętnienie, czy to ma związek z fazą cyklu miesiączkowego, a może z jakimiś zachowaniami innych ludzi albo pogodą. Każdy z nas potrzebuje czasem odciąć się od swoich emocji, odizolować i zobojętnieć i niekoniecznie świadczy to o jakichś problemach. Głównym kryterium tego, czy iść do specjalisty czy nie, jest to, czy problem utrudnia Pani normalne funkcjonowanie i czy się nasila. Pozdrawiam i życzę powodzenia.