Jak poradzić sobie po rozpadzie związku?

Jestem nalogowcem kochania. Moj zwiazek trawl 4 Lata i rozpodl sie dwa dni temu. Potrzebuje pomocy. Nie wiem od czego zaczac.

Witaj,
od pracy nad zaakceptowaniem siebie,która stanowi przyczynę,dla której ktoś nie jest w stanie istnieć bez poczucia bycia kochanym przez inną osobę.Z rozwojowego punktu widzenia jest to rodzaj deficytu z wcześniejszych etapów życia,który w dorosłym życiu zawsze zaburza związki,bo uniemożliwia partnerstwo lecz stawia jedną z osób w roli opiekuna ,drugą w roli dziecka.Można uporać się z problemem z pomocą psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie