Uczucie nadwrażliwości na dźwięki

Ostatnio stałem się strasznie wyczulony na dźwięk. Gdy słucham muzyki dosłownie "dociera ona do wnętrza głowy", niezależnie od źródła dźwięku, czy to słuchawki, czy to sprzęt audio, w każdej odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z nagraniami binauralnymi. Czy może być to objaw chorobowy?

Michał Springer

Witam, takie objawy mogą sugerować zaburzenia natury neurologicznej lub laryngologicznej. Celem ustalenia rozpoznania potrzebne będą konsultacje ww. specjalistów. Pozdrawiam