Uczucie napięcia żuchwy i dziąseł oraz zżółknienie zębów

Witam mam 24 lata , odczuwam dziwne uczucie jak by mi zeby wypychalo , przez ostatni miesiac jedynki ponachodzily jedna na drugo , a 4 z lewej strony na dole prawie lezy . Myslalem ze to z powodu uszczerbionych jedynek ale te uczucie napiecia zóchwy , dziasel i zżólknienie zębów mnie nie pokoja. Pracuje od rana do nocy i wizyta u dentysty jest problemem . Czy jest to cos poważnego ? Zawsze mialem zdrowe zęby . Proszę o odpowiedz . Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuje koniecznie udać się do lekarza stomatologa lub lekarza rodzinnego.

Magdalena StusiĹska

Być może wyżynają się panu ósemki i to powoduje takie objawy.