Uczucie pustki i zamknięcie się w sobie u dziewczyny, z którą jestem prawie rok

Witam jesteśmy z dziewczyna prawie rok. Niestety ostatnio pojawił się porblem. Wszystko zaczeło się w środe dziewczyna zaczeła mieć uczucie pustki w sobie i stała się zamknięta a we wtorek było jeszcze dobrze. Co się mogło stać?

Na podstawie opisu trudno odpowiedzieć. Jeśli ten stan się utrzymuje, proponuję zabrać Pana dziewczynę na konsultację psychiatryczną.

Dzień dobry!

Szukanie odpowiedzi na to pytanie byłoby wróżeniem z fusów. Zachęcam do zadania tego pytania dziewczynie. Jest naturalne, że każdy człowiek miewa lepsze i gorsze dni. Jest bardzo możliwe, że z czasem nastrój dziewczyny poprawi się, a jeśli nie - powie Panu, co jest powodem smutku.

Pozdrawiam!