Uczucie wewnętrznej pustki i problemy z pamięcią po zerwaniu z partnerem

Witam. Od paru tygodniu chodze do psychologa, zerwalam z partnerem po dlugo letnim stazu, ale od czasu gdy z nim zerwalam, o niczym nie mysle, nie wiem co czuje, nie pamietam wszystkiego z rozmow z psychologiem jak i bylym partnerem czuje jakas pustke z sobie, nie wiem co czuje, przed rozstaniem ciagle o czyms myslalam, pamietalam wszystkie rozmowy ktore przeprowadzalam z kim kolwiek.

Jeśli jest Pani w psychoterapii warto dać sobie czas i cierpliwie pracować nad sobą. Jest Pani w trudnej sytuacji i potrzeba cierpliwości i czasu, by sobie z nią poradzić. Warto mówić swojemu terapeucie o nurtujących Panią wątpliwościach i niepoprawiającym się stanie.

Dzień dobry,
zachęcam do porozmawiania o swojej pustce z psychologiem, do którego Pani uczęszcza. Proces przeżywania straty po nieudanym związku wymaga czasu i jest trudnym oraz bolesnym przeżyciem.
Pozdrawiam