Uczucie zimna i nadmierna potliwość podczas leczenia bulimii

Witam od 1,5 roku mam bulimie przedtem anoreksja , podczas choroby bardzo dużo ćwiczyłam , zauważyłam ze przy ćwiczeniach bardzo się pocę , od 3 miesięcy zaczęłam brać bioxetin i uczęszczam na terpaię ale pocenie się i ciągłe uczucie zimna zostało , dodam że jem już normalnie tzn. 5 posiłków bez wykluczenia jakichkolwiek produktów. Martwi mnie bardzo to ciągłe zimno ponieważ nie pozwala funkcjonować

Warto skosnultować sie ze swoim lekarzem, czy podobne objawy mogą wystepować po lekach. Jeśli nie, podobny objawy może mieć także tło emocjonalne, a wówczas warto omówić to podczas psychoterapii.