Uderzenie głową o płytki po upadku z wózka inwalidzkiego syna z wodogłowiem i wszczepioną zastawką

Syn ma wodogłowie i wszczepioną zastawkę ,wczoraj przewrócił się na aktywnym wózku inwalidzkim do tyłu i uderzył głową o płytki.Boję się czy przy jego chorobie nie powstał jakiś niebezpieczny uraz mózgu.Czuje się dobrze nie ma objawów oprócz dużego zaczerwienienia z tyłu głowy i lekkiego zadrapania,czy powinnam to zgłosić lekarzowi.Co robić ,obserwować, czy od razu iść do przychodni?

Marta Mielniczuk

Witam, na wszelki wypadek sugerowałabym wizytę u lekarza, dobrze byłoby przeprowadzić przynajmniej ogólne badanie neurologiczne syna. Pozdrawiam