Upławy w początkowych tygodniach ciąży

Dobry wieczór jestem w 5 tyg ciąży i mam od 3 dni brozowe opławy nie jest ich dużo nic mnie nie boli Czy to jest normalne proszę o odpowiedz dziękuje Grazyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się upławów podbarwionych krwią zdecydowanie nie jest naturalne. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem!