Usunięcie blizn po terapii przeciwtrądzikowej

Chciałabym sie dowiedzieć co dalej mam zrobic -biorę tabletki Axotret , na policzkach mam blizny , kuracja skonczy mi sie moze dopiero koło czerwca. Co dalej potem zrobic z tymi bliznami ?? Ile kosztuje mniej wiecej taki laser frakcyjny ?

Lek. Jolanta Miernicka

Najskuteczniejszy będzie laser frakcyjny, ale zabieg można wykonać dopiero po pół roku od zakończenia leczenia.Koszt zbiegu zależy od powierzchni poddanej leczeniu.

4-6 miesięcy po zakończeniu leczenia Axotretem można zacząć terapie laserem frakcyjnym. Koszt jednejsesji w zależności od rozlegloscizmian to ok 600-800 zł. Zwykle potrzebne są 2do 4 sesji.

Po kuracji na jesień polecam zabiegi peelingów medycznych. Cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju peelingu .200-400zł za 1 zabieg.Zabiegi wykonuje się w serii.