Usunięcie pęcherzyka żółciowego a blizna

Serdecznie witam. 5 dni temu przeszłam laparoskopowy zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Po zabiegu zostały mi założone szwy /chyba zbyt ciasne/ gdyż utworzył się wałeczek skóry o wymiarach 1 cm długości na 0,5 cm szerokości, troszkę się świeci. Chciałam zapytać, czy po zdjęciu szwów skóra wchłonie się i nie zostanie mi brzydka blizna. Bardzo proszę o odpowiedź /tak wygląda szycie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abebb4e59fdfa288.html# . Bardzo się martwię. Pozdrawiam

Witam. Niestety po wpisaniu namiarów na stronę wyświetlił się komunikat: "Strona nie znaleziona - Błąd 404" Niezależnie od tego proszę się nie martwić - wałeczek zniknie i pozostanie niewielka blizna, z którą wskazane będzie "powalczenie". Ja zalecam sutricon - plastry silikonowe a po miesiącu masowanie z contratubexem