Usunięcie piersi z powodu raka typu luminalnego A, Inasive carcinoma NST

Witam. Proszę o udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Mam usuniętą pierś lewą z powodu raka typu luminalnego A, Inasive carcinoma NST.G1;NG2.Im:1/10 HPF; parametry SMMS (-), Ki 67 ( ) 8%, Her ( ) - negatywny, E-catherin ( ), PR ekspresja pozytywna, ER ekspresja pozytywna. Węzeł chłonny z mikroprzerzutem raka(1/1);pN1mi(sn)-uległ skrojeniu. Jaką terapie należy rozważyć w moim przypadku? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Za mało mam danych o chorobie(podejrzewam , że była wykonana biopsja węzła wartowniczego , w którym stwierdzono mikroprzerzut). Podejrzewam , że będzie wykonana limfadenektomia pachowa , ale proszę tej opinii nie traktować wiążąco bo-powtarzam- mam za mało danych , nie badałem Pani i tak w ogóle nie istnieje leczenie przez internet! zż