Usunięcie tłuszczaka a blizna

Jestem miesiąc po zabiegu usunięcia 1,5cm tłuszczaka na piersi. Tłuszczak umiejscowiony był na godz. 18. teraz gdy naciągam skórę w tym miejscu widoczna jest podłużna pręga (twarda), która ciągnie się od miejsca nacięcia do ok 5 cm w dół, do żeber. Miejsce nacięcia jest twarde w dotyku, tak samo pręga na której wyczuwalne są twarde grudki. Odczuwalny lekki ból i ciągnięcie przy ucisku miejsca i podnoszeniu ręki. Czy to naturalny proces gojenia?

Nie znam przebiegu ,zakresu i skutku operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ NA KONTROLNE BADANIE DO OPERATORA!!! zż