Usuniecie zębów mlecznych u dziecka

Witam mam pytanie mój synek ma 2 latka i musi mieć usunięte 4 zęby mleczne. dwa zostały już usunięte ale przeżył to koszmarnie. znieczulenie miejscowe trzymanie dziecka na siłe. ma do usunięcia jeszcze dwa czy istnieją inne bezpieczne sposoby na ich usunięcie ?

Witam,
Znieczulenie ogólne całkowicie zniesie doznania dziecka. Można ewentualnie spróbować podtlenek azotu, aby dziecko trochę rozluźnić, jednak nie zawsze ta metoda jest skuteczna, i wiąże się z tym, że dziecko jednak świadomie uczestniczy w zabiegu.Jesli poprzedni zabieg był bardzo traumatyczny będzie ciężko uzyskać odpowiednią współpracę.
Joanna Rąpała