Usuwanie znamienia wrodzonego w obrębie czoła

Mam znamię wrodzone na czole,którego chcę się pozbyć.To ciemna brodawka o średnicy 2 mm.Mam ciemną skórę (biała matka, czarny ojciec - znamię mam po matce, u niej to znamię jest niewidoczne) więc moje blizny inaczej się goją.Zastanawiam się czy jest możliwość sprawdzenia jak to może wyglądać po zabiegu? I jakie są przeciwwskazania takiego zabiegu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa, lub lekarza medycyny estetycznej, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.