Utrata czucia w boku kolana po cesarskim cięciu

Witam, po Cesarskim cieciu w lewej nodze straciłam czucie w boku kolana i zachodzi to troche na czesc łydki.. Oczywiscie byłam z tym u lekarza obszar ten nazwal to takim "plackiem" mowil o regeneracji miesia od 1,5 -2 lat jednak minal juz ten okres i nadal jest bez zmian.. i na tym skonczyla sie moja konsultacja neurologiczna. Czy taki proces jest naprawde nie odwracalny? Niby nie przeszkadza mi to w codziennym zyciu ale nieraz odczuwam uczucie dziwnego mrowienia cierpnie mi noga.. Prosze o Odp.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić diagnozę bez odpowiednich badań. Jeśli jednak do tej pory nie doszło do regeneracji danego obszaru może to nie ustąpić.