Utrata równowagi przy nagłych dźwiękach

Nagły dzwięk powoduje utratę równowagi.Np dzwoni telefon wtedy mocno wzdrygam się i tracę równowagę czasem upadam i zaraz podnoszę się.Zawrotów głowy nie mam ani szumów w uszach.Błennik mam w porządku.Wyniki TK i EEg też.Byłam u specjalistow żaden lek dotychczas mi nie pomógł.Skąd takie objawy?To się dzieje tylko przy nagłych dzwiękach.

Piotr Pilarski

Jeśli przyczyny somatyczne zostały wykluczone sugeruję wizytę u psychiatry.

Pozdrawiam.