Utrzymujące się krostki na twarzy dziecka

Witam. mam problem z moim misiecznym dzieckiem. Od kilku dni utrzymuja sie krostki na twarzy mojego dziecka na policzkach i stylu glowy.na poczatku wygladaly jak potowki ale teraz boje sie ze to moze byc cos innego..niewiem co robic obecnie mieszkam w uk.i tu kazali mi posmarowac oliwka ...co pogorszylo sprawe.prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez oceny skóry dziecka postawić jakąkolwiek diagnozę. Dziecko powinno zostać ocenione przez lekarza pediatrę. Jeśli zalecone przez lekarza postępowanie nie przyniosło poprawy, sugeruję ponowną wizytę.