W jaki sposób leczyć złamanie nosa?

Dzień dobry.Wczoraj w nocy spadłam z łóżka i doszło do złamania nosa,co okazało się po wizycie u laryngologa.Wczoraj oprócz bólu nosa i ran na nosie nic nie było.Dziś jak wstałam mam wypukłego krwiaka pod okiem.Co mam robić?Wizytę kontrolą u laryngologa mam dopiero w piątek. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Witam , nie wiem , czy laryngolog , który rozpoznał złamanie nosa dokonał repozycji(jeśli było przemieszczenie)!?!? Nie wiem jakiego zaopatrzenia dokonał! Jesli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do obecnego stanu Pani zdrowia - to proszę udać się do najbliższego szpitala na SOR! z.żurawski