W jaki sposób mogę się pozbyć tkanki tłuszczowej w tym miejscu?

Witam, Chciałbym zapytać co mógłbym zrobić ze swoim problemem. Otóż po wewnętrznej stronie kolan mam ,,poduszeczki'' i dużo tkanki tłuszczowej, co jest bardzo drażniące. Z tego co wcześniej słyszałem takie coś bardzo rzadko występuje u mężczyzn. Czy generalna i duża redukcja tkanki tłuszczowej coś da w tym przypadku aby się tego pozbyć?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry

Nie wiem ile waży Pan w tym momencie i co ma Pan na myśli pisząc "generalna i duża redukcja tkanki tłuszczowej" ale jeżeli ma Pan nadwagę to ubytek tkanki tłuszczowej z pewnością sprawi, że "poduszeczki będą mniejsze".

Przestrzegam jednak przed zbyt drastycznym odchudzaniem i rygorystycznymi dietami. Tego typu odchudzanie jest niezdrowe i najczęściej kończy się efektem jo-jo.

W razie dodatkowych pytań lub w sprawie ułożenia diety zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl